Fototlače, fotoobrazy – na čom si môžete objednať tlač?

Geometrické fototapety – extravagancia alebo striedmosť?
2014-05-04
Útulná terasa – ako ju zrobiť a zariadiť
2014-05-05
Moderný interiér, starostlivo naplánovaný z hľadiska vybavenia a dekorácií, je miestnosť, kde má všetko svoje miesto. Aby si zachoval svoj modernistický koncept, je potrebné eliminovať ozdôbky, doplnky, suveníry a drobnosti. Stretáva sa v nich poriadok a usporiadanosť s čistotou a malým množstvom farieb. Jednoduché, geometrické tvary nábytku a minimalizmus pri výbere doplnkov nemusia znamenať nudu. Štýlové dekorácie ladiace s dizajnom výbavy vyzerajú v moderných interiéroch ozaj skvele.

Moderné nástenné dekorácie

Luxusné izby by mali vykazovať dôkladne premyslený koncept usporiadania. Nápad musí zohľadňovať umocnenie moderného charakteru aranžmánu vďaka výnimočným dekoráciám. Dekorácie zapadajúce do moderného dizajnu interiéru predmetov, vyrobené z najkvalitnejších materiálov, s majstrovskou precíznosťou, viditeľnou v každom detaile. Je to Váš koncept, ktorý bude konečným výsledkom. Vyberte si teda jednu z moderných dekorácií, ktorá dodá interiéru jedinečný, personalizovaný dekoračný efekt:

• fotoobrazy tlačené na plátne,
• fotoobrazy na skle,
• výtlačky z vlastných médií (karta, grafika) vo forme plagátu,
• nástenné hodiny s vlastnou grafikou (fotografia),
• sklenená doska na krájanie personalizovaná vašim vlastným motívom,
• panely z tvrdeného skla na stenu s vybraným motívom.

Štýlové, módne moderné nástenné fotoobrazy

Medzi moderné dekorácie, ktoré sa hodia k štýlovo zariadeným, exkluzívnym izbám, treba zaradiť tlač na plátne. Vlastné fotografie alebo motívy, obľúbené suveníry môžu natrvalo zahostiť v modernom priestore:

• obývačky,
• predsiene,
• kancelárie,
• mládežníckej izby,
• kuchyne s jedálňou.

Vysokokvalitné obrazy na plátne vyrobené latexovým atramentom sa vyznačujú antialergickými vlastnosťami a odolnosťou. Vďaka vynikajúcemu kontrastu, ostrosti a odolnosti voči UV žiareniu sa fotografické výtlačky na plátne vyznačujú vysokou kvalitou súvisiacou s trvácnosťou. Ekologické atramentové výtlačky na plátne vyzerajú mimoriadne moderne, najmä ak ich námet súvisí s módnymi motívmi.

Personalizované, dizajnové dekorácie pre moderný interiér

Vďaka personalizovaným dekoráciám interiéru si môžete dovoliť efektné dekorácie umocňujúce moderný charakter usporiadania. V miestnostiach s moderným dizajnom sú mimoriadne dôležité detaily, šikovne zladené s použitými dokončovacími materiálmi a farbami. V nadväznosti na moderné, minimalistické prvky použite tvrdené sklo s individuálne zladeným motívom, akryl, jedinečný efekt obrázkov na dreve alebo šnúrku. Štýlové dekorácie do moderných izieb vyzerajú vkusne, ak sú vyrobené s náležitou precíznosťou a z kvalitných materiálov. Vyberajte predmety, ktoré sú odolné voči poškodeniu, vďaka čomu budú mať izby nevšednú atmosféru jedinečnosti. Personalizácia vám umožní zvýrazniť vašu individualitu vo výzdobe.

Komentarze są wyłączone.