Blog

Fototlače, fotoobrazy – na čom si môžete objednať tlač?

Moderný interiér, starostlivo naplánovaný z hľadiska vybavenia a dekorácií, je miestnosť, kde má všetko svoje miesto. Aby si zachoval svoj modernistický koncept, je potrebné eliminovať ozdôbky, doplnky, suveníry a drobnosti. Stretáva sa v nich poriadok a usporiadanosť s čistotou a malým množstvom farieb. Jednoduché, geometrické tvary nábytku a minimalizmus pri výbere doplnkov nemusia znamenať nudu. Štýlové dekorácie ladiace s dizajnom výbavy vyzerajú v moderných interiéroch ozaj skvele.

[divider height=”30″]

Moderné nástenné dekorácie

Luxusné izby by mali vykazovať dôkladne premyslený koncept usporiadania. Nápad musí zohľadňovať umocnenie moderného charakteru aranžmánu vďaka výnimočným dekoráciám. Dekorácie zapadajúce do moderného dizajnu interiéru predmetov, vyrobené z najkvalitnejších materiálov, s majstrovskou precíznosťou, viditeľnou v každom detaile. Je to Váš koncept, ktorý bude konečným výsledkom. Vyberte si teda jednu z moderných dekorácií, ktorá dodá interiéru jedinečný, personalizovaný dekoračný efekt:

• fotoobrazy tlačené na plátne,
• fotoobrazy na skle,
• výtlačky z vlastných médií (karta, grafika) vo forme plagátu,
• nástenné hodiny s vlastnou grafikou (fotografia),
• sklenená doska na krájanie personalizovaná vašim vlastným motívom,
• panely z tvrdeného skla na stenu s vybraným motívom.

Štýlové, módne moderné nástenné fotoobrazy

Medzi moderné dekorácie, ktoré sa hodia k štýlovo zariadeným, exkluzívnym izbám, treba zaradiť tlač na plátne. Vlastné fotografie alebo motívy, obľúbené suveníry môžu natrvalo zahostiť v modernom priestore:

• obývačky,
• predsiene,
• kancelárie,
• mládežníckej izby,
• kuchyne s jedálňou.

Vysokokvalitné obrazy na plátne vyrobené latexovým atramentom sa vyznačujú antialergickými vlastnosťami a odolnosťou. Vďaka vynikajúcemu kontrastu, ostrosti a odolnosti voči UV žiareniu sa fotografické výtlačky na plátne vyznačujú vysokou kvalitou súvisiacou s trvácnosťou. Ekologické atramentové výtlačky na plátne vyzerajú mimoriadne moderne, najmä ak ich námet súvisí s módnymi motívmi.

Personalizované, dizajnové dekorácie pre moderný interiér

Vďaka personalizovaným dekoráciám interiéru si môžete dovoliť efektné dekorácie umocňujúce moderný charakter usporiadania. V miestnostiach s moderným dizajnom sú mimoriadne dôležité detaily, šikovne zladené s použitými dokončovacími materiálmi a farbami. V nadväznosti na moderné, minimalistické prvky použite tvrdené sklo s individuálne zladeným motívom, akryl, jedinečný efekt obrázkov na dreve alebo šnúrku. Štýlové dekorácie do moderných izieb vyzerajú vkusne, ak sú vyrobené s náležitou precíznosťou a z kvalitných materiálov. Vyberajte predmety, ktoré sú odolné voči poškodeniu, vďaka čomu budú mať izby nevšednú atmosféru jedinečnosti. Personalizácia vám umožní zvýrazniť vašu individualitu vo výzdobe.

Mohlo by vás zaujímať…